Pokoje gościnneZaciszna okolica, piękne otoczenie, sąsiedztwo parku zdrojowego.

Pokój numer 1: dwu - trzyosobowy 40 zł od osoby Pokój na parterze odpowiedni dla dwóch lub trzech osób.

Przestronny pokój na parterze, wyposażony w jedno łóżko dwuosobowe oraz jedno pojedyńcze. Pokój ma łazienkę. Wygodny dla pary bądź rodziny z dzieckiem. Na parterze znajduje się spory aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową oraz kuchenką gazową. Do parteru prowadzi osobne wejście, na ganku znajdują się krzesełka, można tam odpocząć po dniu korzystania z okolicznych atrakcji.Pokój numer 2: dwuosobowy 40 zł od osoby Ustronny pokój dla pary na parterze.

Zaciszny i jasny pokój zlokalizowany na parterze, z podwójnym łóżkiem. Pokój posiada łazienkę. Zapewnia spokój i regenerację. Na parterze znajduje się spory aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową oraz kuchenką gazową. Do parteru prowadzi osobne wejście, na ganku znajdują się krzesełka, można tam odpocząć po dniu korzystania z okolicznych atrakcji.Pokój numer 3: dwuosobowy 40 zł od osoby Słoneczny pokój z dużym łózkiem dla pary na parterze.

Przestronny pokój dla dwóch osób, na parterze, z podwójnym łózkiem. Pokój posiada łazienkę. Ładny i wygodny, umożliwia przyjemne spędzanie czasu. Na parterze znajduje się spory aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową oraz kuchenką gazową. Do parteru prowadzi osobne wejście, na ganku znajdują się krzesełka, można tam odpocząć po dniu korzystania z okolicznych atrakcji.Pokój numer 4: dwuosobowy 40 zł od osoby Komfortowy pokój dla dwóch osób na piętrze.

Pokój posiada oddzielny przedpokój z szafą na rzeczy osobiste, oraz łazienkę. Wyposażony jest w podwójne łóżko. Pokój dysponuje balkonem, na którym znajdują się krzesełka umożliwiające odpoczynek na powietrzu. Bardzo dobre warunki i estetyczne wnętrze uprzyjemnią pobyt każdemu. Na piętrze znajduje się odpowiednio wyposażony aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową oraz kuchenką gazową.Willa oferuje pokoje o różnym standardzie. Przy dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjacji cen. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalne podejście do wykonywanych usług (potwierdzono przez firmę http://meteor-turystyka.pl). Życzymy miłego pobytu! 

Rodzaj pokoju
z łazienką w pokoju
cena za osobę

Dwuosobowy 40 zł
Trzyosobowy 40 zł

Sprawdź dostępność pokoju
Rezerwacja przez telefon

W celu jak najszybszego dokonania rezerwacji, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie, przez jeden z poniżej podanych numerów telefonu.

74 86 81 972
784 06 07 49
602 61 61 67
Kontakt możliwy cały tydzień od 8.00 do 22.00

 • Internet wi-fi

  Na terenie całego pensjonatu jest możliwość korzystania z internetu dla naszych gości.

 • Aneks kuchenny

  Na każdej kondygnacji willi, znaduje się aneks kuchenny, umożliwiający przygotowanie posiłków przez naszych gości. Aneksy wyposażone są w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę gazową, czajnik elektryczny, oraz naczynia i akcesoria kuchenne niezbędne do przygotowywania i spożywania posiłków.

 • Parking

  Przed pensjonatem znajduje się parking dla naszych gości.

 • Opłata "klimatyczna"

  Do ceny za pobyt doliczana jest opłata "klimatyczna" w wysokości 3,50 zł od osoby za każdy dzień pobytu.